صفحه اصلی / بازی و سرگرمی / سوپرسل بزرگترین آپدیت Clash of Clans را منتشر کرد
سوپرسل بزرگترین آپدیت Clash of Clans را منتشر کرد

سوپرسل بزرگترین آپدیت Clash of Clans را منتشر کرد

بعد از 5 سال که از عرضه Clash of Clans می گذرد، این عنوان همچنان یکی از پر سود ترین بازی های موبایل بوده و روزانه میلیون ها بازیکن مشغول تجربه آن هستند. به واسطه همین مسئله، طبیعی هم است که استودیوی سوپرسل، سازنده بازی، به منظور حفظ مخاطبین قدیمی و جذب کاربرهای جدید آپدیت های گوناگونی برای عنوان معروفش منتشر کند.

حالا با توجه به اطلاعات به دست رسیده، این کمپانی یکی از بزرگترین بروزرسانی های Clash of Clans را عرضه کرده و بازیکن ها هم اکنون می توانند آن را دریافت کنند؛ آپدیتی که با استناد به ادعای توسعه دهنده، عظیم ترین بروزرسانی این عنوان بعد از آپدیت Clan Wars که سه سال پیش عرضه شد، است.

به اعتقاد بعضی از وب سایت ها، آپدیت جدید بازی حکم Clash of Clans 2 را دارد.

این آپدیت یک جهان جدید به نام Builder Base به بازی اضافه می کند. این منطقه آن سوی دریاها بوده و بنابراین برای رفتن به آنجا باید از قایق استفاده کنید؛ Town Hall خود را به سطح 4 رسانده و با ساخت قایق های مختلف به این جهان بروید. همانگونه که انتظار می رفت، Builder Base دارای سربازان، ساختمان و قابلیت های جدید مختص خودش است.

جالب اینجاست جزییات منتشر شده از سوی سوپرسل نشان می دهند که این جهان حتی منابع خودش را داشته و بازیکن ها نمی توانند آن ها را به منطقه اولیه شان ببرند. البته همچنان می توانید از الماس یا همان Gem در هر دو دنیا استفاده کنید. جدا از معرفی جهان جدید، با این آپدیت شاهد یک حالت مبارزه با نام Versus Battle هم هستیم.

این مد بازیکن ها را رو به رو یکدیگر قرار داده و کسی که عملکرد بهتری داشته باشد، پیروز خواهد شد. از دیگر ویژگی های این آپدیت می توانیم به نبود جادو در Builder Base و مکانیزم های گیم پلی متفاوت این جهان اشاره کنیم. آخرین بروزرسانی کلش آو کلنز را می توانید هم اکنون دریافت کنید.

دانلود فایل نصبی بازی با لینک مستقیم – 87 مگابایت

تریلر رسمی آپدیت جدید Clash of Clans

 

 

درباره میثم اوجاقی

ارسال د یدگاه

آدرس ایمیل شما محفوظ استلطفا فیلد های مشخص را وارد نمایید *

*

رفتن به بالا