صفحه اصلی / مطالب آموزشی / فعال یا غیر فعال کردن بروز رسانی خودکار اپلیکیشن ها
فعال یا غیر فعال کردن بروز رسانی خودکار اپلیکیشن ها

فعال یا غیر فعال کردن بروز رسانی خودکار اپلیکیشن ها

بروز رسانی اتوماتیک در اپلیکیشن ها و برنامه ها، اجازه می دهد تا این آیتم ها، با عرضه ی نسخه ی جدید، به صورت خودکار، به روز شده و به کاربر اجازه ی دسترسی به آخرین نسخه از اپلیکیشن ها را بدهند. البته شاید این گزینه برای خیلی از افراد آزار دهنده باشد و بخواهند آن را به خاطر محدود اینترنت و زود تمام شدن بسته ای که خریده اند، غیر فعال کنند. در طرف دیگر، کسانی هم هستند که می خواهند از آخرین نسخه ی اپلیکیشن ها استفاده نمایند، اما گزینه ی به روز رسانی خودکار، برای آن ها غیر فعال است. در این مقاله آموزشی در تک244 به شما یاد خواهیم داد که چطور بروز رسانی یا آپدیت خودکار را در IOS فعال یا غیر فعال کنید.

برای شروع، ابتدا بر روی گزینه ی تنظیمات “Settings” در صفحه ی خانه اشاره کنید.

در صفحه تنظیمات یا “Settings” بر روی گزینه ی “iTunes & App Store” اشاره کنید.

در قسمت “iTunes & App Stores”، یک گزینه وجود دارد به نام “Update” که با خاموش کردن آن، آپدیت خودکار متوقف می گردد و با روشن کردن آن، اپلیکیشن ها به صورت خودکار به روز می شوند.

نکته: بالای گزینه ی “Update” سه گزینه وجود دارد به نام های موسیقی، اپلیکیشن و کتاب ها که خاموش کردن یا روشن کردن هر کدام، به روز رسانی آن ها نیز متوقف یا فعال می گردد.

اسلایدر در زمان خاموشی به رنگ سفید در می آید و اگر گزینه ای را فعال کنید، مشاهده خواهید کرد که اسلایدر سبز رنگ شده است.

 

با انجام این کار، می توانید مطمئن شوید که هم اپلیکیشن های شما به روز گشته و هم بسته ی اینترنتی شما به سرعت تمام نمی شود.

  • امیدوارم این مطلب آموزشی از سایت تکنوبلاگ برای شما عزیزان مفید واقع شده باشد.

درباره میثم اوجاقی

ارسال د یدگاه

آدرس ایمیل شما محفوظ استلطفا فیلد های مشخص را وارد نمایید *

*

رفتن به بالا